Kategorie: Wszystkie | Biorezonanas | Kosmetologia | Medycyna Estetyczna
RSS
piątek, 19 września 2014

Skuteczne laserowe usuwanie blizn

Atrakcyjnym zabiegiem dla osób starych będzie także na pewno usuwanie blizn. Starsi ludzie częściej chorują i częściej przechodzą operacje. Po takich zabiegach niejednokrotnie zostają nieestetyczne ślady w postaci blizn. Blizny podobnie, jak zmarszczki można usunąć.

Wymaga to kilku zabiegów, a więc poświęcenia czasu. Ludzie na emeryturze jednak rzadko muszą kłopotać się o czas. Naprawdę łatwo usunąć blizny gliwice, więc po co dalej zatruwać sobie nimi życie? Warto, więc wykorzystać możliwości, jakie dają nowoczesne zabiegi usuwania blizn. Blizny. Te nie ładne pamiątki po zabiegach, operacjach, urazach są zmorą bardzo dużo osób. Duże i małe, mniej lub bardziej ważne. Stosując laser CO2 można je usunąć za pomocą kilku spotkań w gabinecie kosmetycznym. I dlatego nie trzeba już dłużej wstydzić się, ani męczyć ich zasłanianiem. Pozbycie się niepożądanych efektów starzenia się skóry przyniesie na pewno dużo satysfakcji. A odwiedzając gabinet kosmetyczny znajdziemy również bogatą ofertę zabiegów dla osób młodszych, które również chcą się czuć zdrowo i pięknie.

piątek, 22 sierpnia 2014
Komórki tłuszczowe (adipocyty) znajdujące się w tkance podskórnej (pod skórą właściwą) to najbardziej komórki wielkie w nasycone kwasy tłuszczowe szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur. Z drugiej strony sąsiadujące z nimi naczynia krwionośne, nerwy obwodowe, melanocyty, fibroblasty czy komórki o niskiej zawartości tłuszczu są w znacznie mniejszym stopniu wrażliwe na działanie czynnika chłodzącego. Dzięki tej różnicy temperatur możliwe jest pewne usuwanie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich tkanek.
środa, 19 grudnia 2012
Potężna wola jak również motywacja do zdrowia jest najwyższa podczas hospitalizacji. W szkodliwym najazdu żaden sposób nie będzie żywy i jest niebezpieczeństwo, że kurowana osobowość powróci do nałogu. Należy usiłować aż do rezonansu.
środa, 07 listopada 2012
Jak dowodzi gawęda, alergia należy do przeziębień cywilizacyjnych XX a także XXI wieku. Temperatura sienna, taką wymienię obrano w XVIII w. kiedy u gości po kontakcie z sianem pojawiał się katar.

10:43, silesiapaintball
Link
czwartek, 27 września 2012
Intralipoterapia (błędnie nazywana lipolizą iniekcyjną) to technika iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Jest ona niechirurgiczną metodą redukcji miejscowych depozytów tłuszczowych. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnego preparatu chemicznego, który powoduje lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych.
wtorek, 25 września 2012
Znani naukowcy przeprowadzili badania, z których wynika ze masaż jest jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z grypą. Dotyk ma uzdrawiający dar także w kwestii odporności na grypę i przeziębienia. Taka informacja jest szczególnie ważna w okresie zwiększonej zachorowalności (jesień). Naukowcy przebadali dwie grupy osób, z których jedna została poddana dynamicznemu masażowi szwedzkiemu, druga zaś dużo lżejszemu masażowi dotykowemu. alergia gliwice.
piątek, 14 września 2012
Z dużym powodzeniem i sukcesem dajemy wolność nałogowcom . Wykonujemy terapie mające na celu usuwanie głodu nikotynowego. Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne. Czas trwania zabiegu to tylko 15min. Skuteczność metody jest imponująca, ponieważ ok.90% osób po jednej terapii nie odczuwa potrzeby palenia. Przeciwwskazaniem poddaniu się terapii jest ciąża i rozrusznik serca. rzuć palenie gliwice.
poniedziałek, 07 maja 2012
Korekcja zmarszczek polega na wygładzaniu skóry poprzez wstrzykiwanie preparatów do skóry jak Kwas Hialuronowy a także Aquamid oraz na blokowaniu mięśni mimicznych twarzy Botoxem, który je rozluźnia. Botox zapobiega zmarszczkom na długie lata i korekcja zmarszczek liftingiem może nastąpić w późniejszym wieku. Korekcji zmarszczek pomaga Mezoterapia różnymi koktailami odżywczymi, które idą bezpośrednio do skóry i opóźniają jej starzenie. alergia gliwice.
środa, 25 kwietnia 2012
Maska o 25% stężeniu kwasu glikolowego może być stosowana jako wstępny peeling powierzchniowy przy programie odmładzania skóry. Poprzez działanie ściągające powoduje redukcję zrogowaciałej warstwy naskórka. Zmniejsza nadmiar łoju skórnego. Usuwa pozostałości keratyny i tłustość skóry. Stymuluje i oczyszcza pory oraz napina i odżywia skórę. Nadaje się dla każdego typu skóry. alergia gliwice.
poniedziałek, 23 kwietnia 2012
Piękne ciało, które będzie wciąż atrakcyjne, to marzenie niejednych z nas. Dotyczy ono zarówno mężczyzn jak i kobiet. Z tego też względu, coraz więcej uwagi poświęcamy pielęgnacji i dbałości o nie. Posługujemy się w tym celu: dietami, ćwiczeniami a także różnego rodzaju kosmetykami. Ostatnio coraz częściej, sięgamy również po bardziej radykalne środki i metody, zatrzymania efektów upływającego czasu. Mowa tu o wzrastającej popularności dziedziny, jaką jest medycyna estetyczna oraz znajdujących się w jej obrębie zabiegów. Wśród tych najbardziej obecnie pożądanych znajdują się między innymi: zabiegi laserowe oraz tak zwana mezoterapia.
poniedziałek, 16 kwietnia 2012
Yellow Peel to progresywny peeling w skład którego wchodzą: kwas retinolowy, kwas salicylowy, kwas fitowy, kwas kojowy i kwas azelainowy, a jego rezultaty zależą od ilości nakładanych warstw.
środa, 11 kwietnia 2012
Oksybrazja to jeden z rodzaji mikrodermabrazji wykonywany strumieniem tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.Jest to tak zwana "miękka" mikrodermabrazja nie wywołująca podrażnienia skóry. depilacja laserowa śląsk.
piątek, 06 kwietnia 2012
Kwas migdałowy otrzymywany jest z gorzkich migdałów. Jego antybakteryjne i odbarwiające działanie już od lat wykorzystywane są w medycynie. Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień powierzchniowych i pozapalnych, redukcji melazmy, a ze względu na bakteriobójcze właściwości następuje znaczna poprawa stanu skóry z trądzikiem z obecnością krost zapalnych i zaskórników.
czwartek, 05 kwietnia 2012
Wzmożone wydzielanie potu występuje u osób zdrowych pod wpływem wysokiej temperatury otoczenia czy podczas dużego wysiłku. Problem zaczyna się wtedy, gdy wzmożone pocenie występuje stale. Wciąż mokre ręce i pachy są dolegliwością wielu osób i przyczyną sytuacji stresowych, co nasila wydzielanie potu. Wtedy podanie ręki staje się koszmarem.
środa, 04 kwietnia 2012
Depilacja laserowa (inaczej epilacja) to trwałe pozbywanie się włosków wraz z mieszkiem ze wszystkich części ciała. Ich usuwanie – jak sama nazwa wskazuje, odbywa się za pomocą lasera. W odczuciu niektórych osób zabieg może być bolesny lub całkowicie bezbolesny, w zależności od wrażliwości skóry jak i innych cech indywidualnych. depilacja laserowa śląsk.
wtorek, 03 kwietnia 2012
Botoks (zwany również toksyną botulinową) obecnie jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą usuwania zmarszczek (najczęściej mimicznych) z górnej części twarzy (kurze łapki, zmarszczki palacza oraz tak zwana lwia zmarszczka czyli bruzdy między brwiami) i jest zabiegiem prewencyjnym. Zabiegi z użyciem botox’u polegają na wstrzyknięciu małych dawek preparatu w kilka precyzyjnie wybranych miejsc twarzy. Dzięki botox’owi impulsy nerwowe przepływające z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych zostają zablokowane dzięki czemu nie pracują zapobiegając powstawaniu zmarszczek. W latach 80’ botox był używany jako preparat leczniczy przy zaburzeniach skurczy mięśni jednak od XXI wieku stosuje się go w kosmetologii oraz stał się popularnym wśród kobiet i jest jednym z najbezpieczniejszych specyfików. borelioza śląsk.
poniedziałek, 02 kwietnia 2012
Borelioza śląsk nazywana też bywa krętkowicą kleszczową lub chorobą z Lyme. To wyjątkowo groźne schorzenie przenoszone zazwyczaj przez kleszcze. Jest jednym z głównych powodów nasilenia się epidemii chorób przewlekłych obserwowanych na całym świecie.
czwartek, 29 marca 2012
Botox (zwany również toksyną botulinową) obecnie jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą usuwania zmarszczek (najczęściej mimicznych) z górnej części twarzy (kurze łapki, zmarszczki palacza oraz tak zwana lwia zmarszczka czyli bruzdy między brwiami) i jest zabiegiem prewencyjnym. bolerioza śląsk. Zabiegi z użyciem botox’u polegają na wstrzyknięciu małych dawek preparatu w kilka precyzyjnie wybranych miejsc twarzy. Dzięki botox’owi impulsy nerwowe przepływające z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych zostają zablokowane dzięki czemu nie pracują zapobiegając powstawaniu zmarszczek. W latach 80’ botox był używany jako preparat leczniczy przy zaburzeniach skurczy mięśni jednak od XXI wieku stosuje się go w kosmetologii oraz stał się popularnym wśród kobiet i jest jednym z najbezpieczniejszych specyfików.
środa, 28 marca 2012
Materac Sana Plus urządzenie z masażem rolkowym typu PARADISO składa się z materaca masażowego, pilota zdalnego sterowania, zasilacza sieciowego oraz torby do przechowywania i transportu. Materac Sana Plus TRL wykonuje kompletny masaż pleców z użyciem 24 elementów masujących z masażem rolującym połączonym z ruchem uciskowym. Materac Sana Plus TRL umożliwia również wykonywanie masażu ugniatającego (oklepywania), z indywidualnym wyborem dla każdej strefy ciała. Pozwala też realizować terapię ciepłem poprzez zainstalowany system podgrzewania leża materaca w części masującej odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
wtorek, 27 marca 2012
Naszą misją jest niesienie pomocy możliwie jak największej ilości osób za pomocą technologii PST. Stale unowocześniamy nasze urządzenia, by osiągnąć ten cel. Od momentu wejścia na rynek mobilnego profesjonalnego urządzenia PST w 2003 roku, otrzymaliśmy niezliczoną liczbę zapytań od pacjentów, którzy chcieli mieć urządzenie do terapii PST we własnym domu.
 
1 , 2